Kawa dla wszystkich

Posted on 16/11/2016 3:28pm

Kawa jest najbardziej popularnym napojem na calutkim świecie – stawiana tuż obok herbaty. Codziennie miliony ludzi na świecie piją ją podczas rytuałów porannych, do obiadu, w mieście, a także w pracy, bądź w godzinach wieczornych.


Wielu jej smakoszy chce poznać jak największą ilość jej aromatów, szukając coraz to bardziej wyszukanych doznań dla swego gustu.


papier
Author: The Centre
Source: http://www.flickr.com


Jedną ze skradających gusta miłośników jest kawa Carraro (kawy carraro). Jej produkcja i uprawa odbywa się z pomocą innowacyjnych zastosowań, które zarazem są potwierdzeniem najwyższej jakości ziarenek. Inaczej nazywa się ją „Słodką Arabicą”, charakteryzuje ją bowiem delikatny i jednocześnie słodkawy smak, który uwielbiają wszyscy wielbiciele kaw. Kawa Carraro swoje początki przypisuje na dziewiętnasty wiek, kiedy Geatano Carraro rozpoczął handel zieloną kawą w swym sklepie. Obecnie jednak nazwisko jego jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych wśród smakoszy czarnego napoju, z pomocą jego pierworodnego, który kilkadziesiąt lat po tym utworzył pierwszą palarnię. W obecnych czasach kawę Carraro można zakupić do swojego domu, a także uraczyć się jej smakiem w restauracjach. Jest dostępna zarówno w charakterze mielonej, jak również i ziarnistej – także i w Internecie.


Do kawy można też stosować wszelakiego rodzaju dodatki – jeden z nich to syrop 1883 (syropy 1883). Pochodzi on bowiem prosto z francuskich Alp, gdzie jest produkowany jedynie ze składników naturalnych.
Przeznaczony jest zarówno dla klientów indywidualnych, którzy smaki takie jak na przykład piernikowy, arbuzowy czy też miętowy pragną posiadać w swoim domu, a także i baristom serwującym kawy i desery w lokalach oraz barach. Należy zwrócić uwagę, że syrop 1883 jest dostępny w wielu unikalnych smakach.

Tags: napoje, sklep, domu, pomoc