Co obecnie warto kupić jako prezent? Ciekawe propozycje.

Posted on 28/06/2016 3:59pm

Maj jest czasem nie tylko popularnych imienin, kiedy swoje święto mają wszystkie Zofie, ale też Dnia Matki. Co oprócz kwiatów możemy sprezentować solenizantkom lub swoim ukochanym mamom?

Bez wątpienia w naszym życiu jest mnóstwo okazji do świętowania. Niektóre z nich są na tyle wyjątkowe, że można je uczcić kieliszkiem szampana. Jakiego rodzaju jednak szampan kupić? Z pewnością nie rozczarujemy, stawiając na Dom Perignon. Popularny Dom Perignon jest jednym z najbardziej prestiżowych szampanów. Zobacz ceneo.pl Wybierając prezent dla osoby dla nas ważnej, a taką jest dla nas z pewnością nasza mama, z pewnością zamierzamy nie tylko sprawić jej radość, ale także zatroszczyć się o jej zdrowie. Może więc warto w tym roku do tradycyjnego bukietu kwiatów dodać pełen zdrowotnych właściwości miód Manuka? Popularny miód Manuka pomaga obniżyć ciśnienie krwi, wspiera również nasz układ immunologiczny. Wybierając miód pamiętajmy, by zwrócić uwagę, czy na opakowaniu słoiczka znajduje się certyfikat MGO lub UMF. Wybierając tak oznakowany miód, będziemy mieć pewność, że kupujemy produkt naprawdę doskonałej jakości.


Wyrafinowany prezent
Source: morguefile.com
Z kolei miłośniczkę świeżej, dobrej kawy na pewno ucieszy ekspres Cafissiomo. Popularne ekspresy Cafissimo wyróżniają się nowoczesnym designem, są wyjątkowo proste w obsłudze, a kawa ma niepowtarzalny smak. Uzyskamy z nich kilka rodzajów kawy. Rzecz jasna tradycyjne espresso, ale też caffe crema. Zobacz ceneo.pl. Bez względu na to, ile mamy lat, każdy z nas powinien dbać o swoja kondycję fizyczną, ale również o to, by jak najdłużej zachować swoją młodość. Bez wątpienia pomoże nam w tym sól Himalajska. Chętnie wykorzystywana sól Himalajska jest bardzo bogata w mnóstwo składników o charakterze odżywczym, których nasz organizm wymaga każdego dnia. Jej zastosowanie jest nadzwyczaj szerokie. Można jej używać nie tylko w kuchni, ale także do wielu zabiegów pielęgnacyjnych: kąpieli i peelingu. Sama nazwa tego typu soli wskazuje, skąd jest wydobywana. Trzeba ją przechowywać w zamkniętych słoikach wsypując kilka ziarenek ryżu. Wsypanie ryżu sprawi, że sól nie zbryla się, gdyż powstającą wilgoć pochłoną ziarenka ryżu. Sól himalajska to doskonały zamiennik klasycznej soli. Z całą pewnością można podarować właśnie ją jako podarunek dla osoby, która docenia zdrowe posiłki.

Tags: dodatki, czas, produkt, podarunek, kupić